Telekonferencja

Firma

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, związaną z informatyką i telekomunikacją już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w realizacji zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych i systemów IT.

Oprócz tego oferujemy także systemy dla Call / Contact Center, infolinie, interaktywne systemy zapowiedzi głosowych (IVR), systemy wirtualnych central, masowej komunikacji oraz rozbudowane systemy i aplikacje webowe.


Zdobyta wiedza, a także ogromne doświadczenie wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji, ale również nie pozwalają nam spocząć na laurach. Aby zadowolić naszych obecnych i przyszłych klientów nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych produktów, żeby sprostać wysublimowanym potrzebom każdego kontarchenta. Nasz produkty lub realizowane usługi optymalizują działalność operacyjną przedsiębiorstw i co bardzo ważne, pozwalają osiągnąć trwałe i długoterminowe korzyści biznesowe. Setki zadowolonych klientów reprezentujący różne branże i sektory gospodarki przemawia za tym, aby współpracować z nami i wspólnie realizować politykę Państwa działalności. Współpraca z nami to szereg korzyści i co bardzo ważne gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakosci realizowanych usług.

Dlatego też jeśli szukają Państwo kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych lub profesjonalistów do długofalowej współpracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję.
 

Oprogramowanie

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, które działa w trybie on-line i off-line. Oprogramowania do zorganizowania przepływu informacji między działami, działami i pracownikami.

 
 
© Copyright by Telebot Sp. z o.o. 2010