Telekonferencja

Cennik usługi

Udostępniamy Państwu dwie wersje systemu telekonferencji. Koszt jaki Państwo ponoszą korzystając z wersji Bezpłatnej to tylko koszt połączenia z numerem 222 445 222 lub 801 055 222, który  określa Państwa operator telekomunikacyjny. Wersja ograniczona do 5 osób i tylko wdzwaniana.

W przypadku korzystania z wersji Premium, koszt jaki Państwo poniosą uzależniony jest od liczby uczestników telekonferencji i stawki połączenia z numerem 222 445 222 lub 801 055 222, który  określa Państwa operator telekomunikacyjny. Wersja wdzwaniana jak również automatycznie dzwoniąca do uczestników. Powiadomienia SMS 15min przed planowaną telekonferencją dla uczestników (z informacją o planowanej godzinie, numerze pokoju konferencyjnego, numerze PIN) oraz dostęp do panelu zarządzania (wyciszanie rozmówców, usuwanie z konferencji, blokowanie), nagrywanie konferencji i możliwość pobrania pliku z nagraniem, dostęp do bilingu i rozliczeń.
 

Wersja Premium:

Podana cena jest ceną netto i dotyczy każdej rozpoczętej godziny telekonferencji. Cena nie obejmuje kosztów połączeń wychodzących (w przypadku telekonferencji dzwoniącej do uczestników). W tym przypadku rozliczenie następuje według stawek za połączenia wychodzące dostępne w cenniku.
 
W przypadku zakupu większej liczby godzin lub dedykowanych telekonferencji z udziałem dużej liczby uczestników cena podlega negocjacji.

Oprogramowanie

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, które działa w trybie on-line i off-line. Oprogramowania do zorganizowania przepływu informacji między działami, działami i pracownikami.

 
 
© Copyright by Telebot Sp. z o.o. 2010