Telekonferencja

Odbiorcy Telekonferencji?

Telekonferencja to narzędzie zarówno dla MSP jak i firm oraz instytucji, które posiadają wielo oddziałowe struktury, ulokowane w obrębie całego kraju lub też prowadzą działalność na arenie międzynarodowej.

To system, którego głównym zadaniem jest  usprawnienie komunikacji w dynamicznie działających przedsiębiorstwach. Niezależnie od tego czy jest to mała firma czy też duża korporacja, sprawny grupowy przekaz informacji w formie telekonferencji to bardzo często klucz do sukcesu firmy i oznaka konkurencyjności. Brak ograniczeń terytorialnych, dostępność o każdej porze dnia i nocy, niezależność od czynników atmosferycznych, ogromna oszczędność czasu sprawia, iż Telekonferencja to pewny i niezastąpiony system nowoczesnej komunikacji dla Ciebie, Twojego Biznesu oraz Twoich Pracowników.
 

Korzyści dla Odbiorcy?

Zapraszamy do poznania naszego systemu poprzez udostępnioną wersję bezpłatną. Gwarantujemy, iż Telekonferencja przyniesie Państwu szereg korzyści. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta lub z bezpośrednio z działem handlowym naszej firmy.
 

Oprogramowanie

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, które działa w trybie on-line i off-line. Oprogramowania do zorganizowania przepływu informacji między działami, działami i pracownikami.

 
 
© Copyright by Telebot Sp. z o.o. 2010